UWAGA! Dołącz do nowej grupy Olsztyn - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Tragiczny wypadek motocyklisty na ulicy Sielskiej w Olsztynie


Na ulicy Sielskiej w Olsztynie miało miejsce tragiczne zdarzenie, w którym brał udział motocyklista oraz kierująca samochodem osobowym. 38-letni mężczyzna, który kierował jednośladem, zmarł w szpitalu po wypadku. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie, a wstępne ustalenia wskazują na zderzenie motocykla z pojazdem osobowym. Kierująca samochodem była trzeźwa, a okoliczności wypadku są na etapie szczegółowego badania.

Wypadek miał miejsce w środowy wieczór. Według informacji przekazanych przez policję, 21-letnia kierująca Renault wyjeżdżała z ulicy Miłej, próbując włączyć się do ruchu na ulicy Sielskiej. W tym momencie na skrzyżowaniu doszło do zderzenia z motocyklem kierowanym przez 38-letniego mężczyznę, który jechał w kierunku wyjazdu z miasta.

Świadkowie zdarzenia natychmiast zaoferowali pomoc motocykliście, który został przetransportowany do szpitala. Niestety, po niecałych dwóch godzinach lekarze poinformowali, że mężczyzna zmarł wskutek odniesionych obrażeń. Policjanci z Referatu Obsługi Zdarzeń Drogowych zabezpieczyli miejsce wypadku oraz sporządzili dokumentację, a prowadzone śledztwo ma na celu dokładne ustalenie przyczyn tego tragicznego incydentu.

Źródło: Policja Olsztyn


Oceń: Tragiczny wypadek motocyklisty na ulicy Sielskiej w Olsztynie

Średnia ocena:4.53 Liczba ocen:16


Zobacz Także